Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείο στο  3o Θερινό Σχολείο Ελληνικής Γλώσσας

Το Χαμόγελο του Παιδιού», ενόψει της νέας σχολικής χρονιάς, προσκαλεί φίλους και υποστηρικτές να επισκεφτούν
Ο Πρόεδρος της Δημοτικής Επιτροπής Υγείας  Δήμου Ιεράπετρας
Από το Τμήμα  Προαγωγής της Δημόσιας Υγείας, Παιδείας, Δια Βίου Μάθησης,   και Αθλητισμού του Δήμου Ιεράπετρας ενημερώνουμε

19.8.2021

Η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, ο Συντονιστής Δημήτριος Μιχελάρος και το Προσωπικό της Δομής,  ευχαριστούν θερμά το 3ο Θερινό Σχολείο Ελληνικής Γλώσσας Ιεράπετρας που στα πλαίσια των Κυρβείων 2021  διοργάνωσε μια αξιόλογη παράσταση <Σωκράτη Απολογία> και αντί εισιτηρίου συγκέντρωσε τρόφιμα μακράς διάρκειας για το Κοινωνικό Παντοπωλείο. Η πρωτοβουλία σας αυτή είναι πάρα πολύ σημαντική  και σας ευχαριστούμε πολύ!

Ο  Συντονιστής
του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δημήτριος Μιχελάρος