Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείου στην σχολική εφημερίδα του 2ου Γενικού Λυκείου Ιεράπετρας

Το Χαμόγελο του Παιδιού», ενόψει της νέας σχολικής χρονιάς, προσκαλεί φίλους και υποστηρικτές να επισκεφτούν
Η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, ο Συντονιστής Δημήτριος Μιχελάρος
Ο Πρόεδρος της Δημοτικής Επιτροπής Υγείας  Δήμου Ιεράπετρας
Από το Τμήμα  Προαγωγής της Δημόσιας Υγείας, Παιδείας, Δια Βίου Μάθησης,   και Αθλητισμού του Δήμου Ιεράπετρας ενημερώνουμε

24.10.2022

Ο Συντονιστής  Δημήτριος Μιχελάρος  , τα μέλη της Διαχειριστικής Επιτροπής και το Προσωπικό του Κοινωνικού Παντοπωλείου  ευχαριστούν θερμά τους εκπαιδευτικούς  και τους μαθητές της Β Λυκείου του  2ου Γενικού Λυκείου Ιεράπετρας  και συγκεκριμένα τους συντελεστές της σχολικής  εφημερίδας για την πρωτοβουλία τους να συγκεντρώσουν   τρόφιμα για την Δομή. Η δράση αυτή  πραγματοποιήθηκε στα πλαίσια της Διεθνούς  Ημέρας Εξάλειψης της φτώχειας (17 Οκτωβρίου).Επίσης θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε την μαθήτρια της  Β Λυκείου –Εμμανουέλα-για  την εξαιρετική συνέντευξη που πήρε στην Κοινωνική Λειτουργό της Δομής , η οποία θα δημοσιευθεί στην σχολική εφημερίδα.

Σας  ευχαριστούμε πολύ !!!

Όλοι μαζί μπορούμε να στηρίξουμε  τους συνανθρώπους μας προσφέροντας  αγάπη γιατί με την αγάπη ανθίζουμε όλοι!!!

Ο  συντονιστής Δημήτριος Μιχελάρος