Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείο για το μήνα Δεκέμβριο

Η Ιεράπετρα εντάχθηκε  πλέον και επίσημα στην Ευρωπαϊκή Ομοσπονδία Ναπολεόντειων Πόλεων ως το τεσσαρακοστό έβδομο
Σε λίγες μέρες θα χτυπήσει το κουδούνι για τη νέα σχολική χρονιά και στο Κοινωνικό Παντοπωλείο του Δήμου Ιεράπετρας
Το Σύνολο Νυκτών & Τοξοτών Οργάνων Κρήτης παρουσιάζει τη μουσικοχορευτική παράσταση: "Καλήν Εσπέραν Αφεντάδες"
Συνεχίζονται οι εγγραφές στα Κέντρα Δημιουργικής Απασχόλησης (ΚΔΑΠ) του Δήμου Ιεράπετρας

Ιδιαίτερης σημασίας η σημερινή μέρα για την Ιεράπετρα καθώς το απόγευμα, σε ειδική τελετή, υπογράφεται το πρωτόκολλο ένταξης της πόλης, στην Ευρωπαϊκή Ομοσπονδία Ναπολεόντειων Πόλεων. Την εκδήλωση θα τιμήσει με την παρουσία του ο ιδρυτής και επίτιμος  πρόεδρος της Ομοσπονδίας και εξ αίματος συγγενής του Μεγάλου Ναπολέοντα κ. Κάρολος Βοναπάρτης,  ο οποίος  μαζί με τον […]

Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείο για το μήνα Δεκέμβριο

7.1.2021

ΜΗΝΑΣ: ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 2020

Η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, ο Συντονιστής Δημήτριος Μιχελάρος και το Προσωπικό της Δομής,  ευχαριστούν θερμά τις επιχειρήσεις, τους συλλόγους, τους φορείς και τους πολίτες που ενίσχυσαν και στήριξαν με τις προσφορές τους, το μήνα  Δεκέμβριο, το κοινωνικό έργο που καθημερινά επιτελεί. Συγκεκριμένα:

-Ομάδα Αλλοδαπών  φίλων της Ελληνικής Γλώσσας για την προσφορά τους σε δώρα για τους μικρούς μας φίλους.

-Δημοπρατήριο ΑΝΑΤΟΛΗ για την προσφορά οπωροκηπευτικών .

-Ζαχαροπλαστείο <ΜΟΜΕΝΤΟ> -Λιοντάκης Κων/νος για την προσφορά γλυκισμάτων.

-Το βιβλιοπωλείο < Playbook> για την προσφορά του σε παιχνίδια και παραμύθια.

-Αρτοποιείο Χατζηιωάννου για την προσφορά άρτου.

– Τον μοναχό Μύρων για την προσφορά σε τρόφιμα μακράς διαρκείας.

-Την κυρία Γαρυφαλάκη Πάτρα για την προσφορά της σε τρόφιμα μακράς διαρκείας.

-Τον κύριο Κοκκινάκη Μανώλη για την προσφορά του σε λάδι.

– Τον κύριο Λάππα Ορέστη  για την προσφορά του σε λάδι.

-Τον κύριο Παπαδάκη Εμμανουήλ για την προσφορά του σε λάδι.

-Τον κύριο Σαμπροβολάκη Γιώργο για την προσφορά οπωροκηπευτικών .

– Την κυρία  Σιουμπάρα Δήμητρα για την προσφορά ποσότητας σε κρέας εις μνήμην του πατέρα της.

-Τον κύριο  Shrauz Jurgen για την προσφορά του σε σοκολάτες.

-Την κυρία  Τζανάκη Ελένη  για την προσφορά της σε τρόφιμα μακράς διαρκείας και παιχνίδια.

– Την κυρία Χανιωτάκη Ευδοξία για την προσφορά της σε τρόφιμα μακράς διαρκείας.

– Την κυρία Χριστοφοράκη Μαρία για την προσφορά της σε λάδι.

Καθώς και όλους όσοι επέλεξαν να διατηρήσουν την ανωνυμία τους, οι οποίοι ήταν αρκετοί. Σας ευχαριστούμε πολύ όλους!!!

Ο  Συντονιστής Δημήτριος Μιχελάρος