22 Σεπτεμβρίου, 2014

Ανακοίνωση : O δρόμος από το Χριστό στο Σελάκανο θα παραμείνει κλειστός για 1 μήνα

O δρόμος από το Χριστό στο Σελάκανο θα παραμείνει κλειστός από την Τρίτη 23 Σεπτεμβρίου και για ένα ολόκληρο μήνα. Η πρόσβαση στο Σελάκανο για το παραπάνω διάστημα θα γίνεται από τις Μάλλες.

Ανακοίνωση : Η οδός Γρ. Αυξεντίου θα είναι κλειστή από σήμερα Δεύτερα 22-9

H οδός Γρ. Αυξεντίου θα είναι κλειστή από σήμερα Δεύτερα 22-9 έως και τη Πέμπτη 25-9 και για όλο το 24ωρο. Το κλείσιμο της οδού θα γίνει από το ξεκίνημα της στην πλατεία Πλαστήρα.

Logos – Σήματα Δήμου Ιεράπετρας (Δήμος, Κοινωνικό Παντοπωλείο, Π.Φ.Ε.Θ.Ι. κλπ – download)

Logos - σήματα του Δήμου Ιεράπετρας, αρχαία νομίσματα, για download, προς εξυπηρέτηση προμηθευτών, συνεργατών, δημόσιων υπηρεσιών, για προσκλήσεις ή προγράμματα εκδηλώσεων, για τα Μ.Μ.Ε και για όποια άλλες περιπτώσεις ενδέχεται να χρειασθούν.