6 Αυγούστου, 2015

Διαγωνισμός για την προμήθεια καυσίμων και λιπαντικών του Δήμου Ιεράπετρας και των Ν.Π.Δ.Δ.

Ηλεκτρονικός διεθνής ανοικτός διαγωνισμός με σφραγισμένες προσφορές και με κριτήριο κατακύρωσης τη χαμηλότερη προσφορά για την προμήθεια καυσίμων και λιπαντικών του Δήμου Ιεράπετρας και των Ν.Π.Δ.Δ.

Διαγωνισμός για την εκμίσθωση του σχολικού κυλικείου του 1ου Γυμνασίου Ιεράπετρας

Διαγωνισμός για την εκμίσθωση του Σχολικού κυλικείου, εκμίσθωση του Σχολικού κυλικείου, του 1ου Γυμνασίου Ιεράπετρας. Ο διαγωνισμός θα γίνει τη Δευτέρα 7 Σεπτεμβρίου 2015 και ώρα από 13:00μ.μ.

Συνεδρίαση του Δ.Σ της Δημοτικής Κοινότητας Ιεράπετρας στις 10.08.2015

«...Σας προσκαλούμε σε συνεδρίαση στις 10 Αυγούστου 2015 ημέρα Δευτέρα και ώρα 10:00, που θα πραγματοποιηθεί στη μικρή αίθουσα συνεδριάσεων στο κτίριο του Δημαρχείου....»

Βραδιά μνήμης για τον Μανώλη Μιλτ. Παπαδάκη τη Δευτέρα 10 Αυγούστου

Η ΚΟΙΝΩ.ΠΟΛΙΤΙ.Α του Δήμου Ιεράπετρας και η Μορφωτική Στέγη Ιεράπετρας σας καλούν στη βραδιά μνήμης για τον Μανώλη Μιλτ. Παπαδάκη τη Δευτέρα 10 Αυγούστου στην πλατεία Αγίου Γεωργίου Ιεράπετρας στις 20:00.