4 Νοεμβρίου, 2015

Δηλωσεις συμμετοχής σε εκθέσεις εικαστικών

Μέχρι τις 20 Νοεμβρίου οι Δηλώσεις Συμμετοχής στις εκθέσεις εικαστικών που θα πραγματοποιηθούν στο χώρο του Τζαμί.

Λειτουργία παραρτηματος Μουσικής Σχολής και ορισμός Καλλιτεχνικού Διευθυντή

Τη δημιουργία παραρτήματος Μουσικής Σχολής στη Δημοτική Ενότητα Μακρύ Γιαλού αποφάσισε το Δ.Σ. της ΚΟΙΝΩ.ΠΟΛΙΤΙ.Α του Δήμου Ιεράπετρας

Στον οικισμό της Βαϊνιάς ο Δήμαρχος Ιεράπετρας

Τον οικισμό της Βαϊνιάς επισκέφτηκε ο Δήμαρχος Ιεράπετρας, κ. Θεοδόσιος Καλαντζάκης στο πλαίσιο ενημέρωσης του για τα προβλήματα και τις ανάγκες της περιοχής.

Συνεδρίαση της Δημοτικής επιτροπής Παιδείας στις 06.11.2015

Σας προσκαλώ να προσέλθετε στη δημόσια τακτική συνεδρίαση της Δημοτικής Επιτροπής Παιδείας την Παρασκευή 06-11- 2015 και ώρα 13.30μ.μ. στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δημοτικού Συμβουλίου Ιεράπετρας.

Επίσκεψη του Δημάρχου στο παράρτημα του ΤΕΙ Κρήτης στην Ιεράπετρα

Τις εγκαταστάσεις του παραρτήματος του ΤΕΙ Κρήτης στην Ιεράπετρα επισκέφτηκε ο Δήμαρχος Ιεράπετρας, κ. Θεοδόσιος Καλαντζάκης στο πλαίσιο ενημέρωσης για τις τρέχουσες εξελίξεις αναφορικά με τη λειτουργία του Τμήματος.