22 Φεβρουαρίου, 2016

Αυτοψία στα προβλήματα της Καλαμαύκας από τον Δήμο Ιεράπετρας

Ο αντιδήμαρχος Τοπικών Κοινοτήτων, κ. Ανδρέας Παπαδοπετράκης και ο αντιδήμαρχος Τεχνικών Υπηρεσιών, κ. Μάνος Λουτσέτης μετέβησαν στην Τοπική Κοινότητα Καλαμαύκας την Πέμπτη 19 Φεβρουαρίου 2016.

Κλειστή η οδός Λέλας Καραγιάννη από την Τρίτη 23 Φεβρουαρίου

Λόγω τεχνικών εργασιών και παρεμβάσεων που θα πραγματοποιηθούν στην οδό Λέλας Καραγιάννη στην πόλη της Ιεράπετρας, η εν λόγω οδός θα παραμείνει κλειστή από την Τρίτη 23 Φεβρουαρίου 2016.

Προβλήματα υδροδότησης στο Κάτω Χωριό

Λόγω καθαρισμού και συντήρησης των δεξαμενών ύδρευσης στην Τοπική Κοινότητα Κάτω Χωρίου πιθανόν να παρουσιαστούν προβλήματα υδροδότησης στην εν λόγω Τοπική Κοινότητα κατά την τρέχουσα εβδομάδα.

Πρόσκληση σύγκλησης Επιτροπής Ποιότητας Ζωής στις 23.02.2016

Σας προσκαλώ να προσέλθετε στη δημόσια συνεδρίαση της Επιτροπής Ποιότητας Ζωής που θα γίνει στις 23.02.2016, ημέρα Τρίτη και ώρα 10.00π.μ. στην αίθουσα συνεδριάσεων στον πρώτο όροφο του κτιρίου «Μελίνα Μερκούρη».