27 Απριλίου, 2016

Ανακοίνωση: Αιτήσεις για ζημίες σε κατοικίες από την Πυρκαγιά.

Παρακαλούνται οι πολίτες, που οι κατοικίες τους υπέστησαν ζημιές από την πυρκαγιά, να καταθέσουν άμεσα αιτήσεις για να διενεργηθούν αυτοψίες και να καταγραφούν οι ζημιές στις κατοικίες τους.

Ευχαριστήριο Κοινωνικού Παντοπωλείου στο 2ο Γενικό Λύκειο

Η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας ευχαριστεί θερμά τον διευθυντή, τους καθηγητές και τους μαθητές του 2 Γενικού Λυκείου Ιεράπετρας.

Ευχαριστήριο Κοινωνικού Παντοπωλείου στο ΕΠΑΛ Ιεράπετρας

Η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας ευχαριστεί θερμά τον διευθυντή, τους καθηγητές και τους μαθητές του Εσπερινού ΕΠΑΛ Ιεράπετρας για την προσφορά τροφίμων στον Κοινωνικό Παντοπωλείο.

Ευχαριστήριο Κοινωνικού Παντοπωλείου στον Βουλευτή κ. Πλακιωτάκη

Η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας ευχαριστεί θερμά τον Βουλευτή Λασιθίου, κ. Ιωάννη Πλακιωτάκη για την ευγενική προσφορά τροφίμων στον Κοινωνικό Παντοπωλείο του Δήμου Ιεράπετρας.