23 Ιουνίου, 2016

Πρόσκληση σύγκλησης Επιτροπής Ποιότητας Ζωής στις 27.06.2016

Σας προσκαλώ να προσέλθετε στη δημόσια συνεδρίαση της Επιτροπής Ποιότητας Ζωής που θα γίνει στις 27.06.2016, ημέρα Δευτέρα και ώρα 13.00 στην αίθουσα συνεδριάσεων στον πρώτο όροφο του κτιρίου «Μελίνα Μερκούρη».

Συνεδρίαση της Επιτροπής Κυκλοφοριακών Ρυθμίσεων του Δήμου Ιεράπετρας στις 27.06.2016

Σας καλούμε σε συνεδρίαση την Δευτέρα 27 Ιουνίου και ώρα 11:00 π.μ στην αίθουσα του 1ου oρόφου δίπλα στη αίθουσα Μελίνα Μερκούρη.

Συνεδρίαση της Δημοτικής επιτροπής Παιδείας στις 24.06.2016

Σας προσκαλώ να προσέλθετε σε δημόσια κατεπείγουσα συνεδρίαση της Δημοτικής Επιτροπής Παιδείας που θα γίνει την Παρασκευή 24.06.2016 και ώρα 13.00 στην αίθουσα συνεδριάσεων στο κτίριο «Μελίνα Μερκούρη».

Ευχαριστήριο Κοινωνικού Παντοπωλείου για το Πρώτο Εργασιακό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

Η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας ευχαριστεί θερμά την οργανωτική επιτροπή, τους αθλητές και τους φιλάθλους του 1ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Μπάσκετ Ιεράπετρας για την ευγενική τους προσφορά.

Συστάσεις τις Υπηρεσίας Πολιτικής Προστασίας Λόγω Κινδύνου Πρόκλησησς Πυρκαγιάς

Υψηλός ο κίνδυνος πρόκλησης πυρκαγιάς - Την προσοχή των πολιτών συνιστά η Υπηρεσία Πολιτικής Προστασίας του Δήμου Ιεράπετρας.

6ο Πανελλήνιο Φεστιβάλ Ερασιτεχνικού Θεάτρου Ιεράπετρας

Ο Σύλλογος Φίλων Θεάτρου Ιεράπετρας σε συνεργασία με την ΚΟΙΝΩ.ΠΟΛΙΤΙ.Α του Δήμου Ιεράπετρας και την Ένωση Ξενοδόχων Ιεράπετρας & Νοτιοανατολικής Κρήτης, διοργανώνει το 6ο Πανελλήνιο Φεστιβάλ Ερασιτεχνικού Θεάτρου 15-22 Οκτωβρίου 2016.