3 Οκτωβρίου, 2016

Η απάντηση του Δημάρχου Ιεράπετρας στην ανακοίνωση της Ν.Ε. ΠΑΣΟΚ

«Με έκπληξη διαβάσαμε στον τύπο της προηγούμενης εβδομάδας την τοποθέτηση της Ν.Ε. ΠΑ.ΣΟ.Κ Λασιθίου, με αφορμή την κινητοποίηση που ο Δήμος Ιεράπετρας πραγματοποίησε για τις Αστυνομικές Υπηρεσίες της Ιεράπετρας και το κλείσιμο του γραφείου της ΔΕΗ....»

Ημερίδα με θέμα «Ποιότητα εδαφοϋδατικών πόρων στη λεκάνη Ιεράπετρας & αγροτική παραγωγή»

Μια ενδιαφέρουσα ημερίδα με θέμα «Ποιότητα εδαφοϋδατικών πόρων στη λεκάνη Ιεράπετρας και αγροτική παραγωγή» διοργανώνουν την Πέμπτη 6 Οκτωβρίου 2016 στις 6:30 μ.μ. ο Δήμος Ιεράπετρας και το Ινστιτούτο Εδαφοϋδατικών Πόρων του ΕΛ.Γ.Ο ΔΗΜΗΤΡΑ.

Πρόσκληση για συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής στις 05.10.2016

Καλείστε να προσέλθετε στη δημόσια συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής που θα διεξαχθεί στο Δημοτικό Κατάστημα Δημοκρατίας 31 στην μικρή αίθουσα στον 1ο όροφο την 5η του μηνός Οκτωβρίου έτους 2016, ημέρα Tετάρτη και ώρα 8.30.

Ημερήσιος Χάρτης Πρόβλεψης Κινδύνου Πυρκαγιάς

Ημερήσιος Χάρτης Πρόβλεψης Κινδύνου Πυρκαγιάς για όλη την Ελλάδα όπως αυτός ανακοινώθηκε από την «Γενική Γραμματεία Πολιτικής Προστασίας».