26 Οκτωβρίου, 2016

Διακήρυξη για την προμήθεια «Συντήρηση – Αποκατάσταση Οδοστρωμάτων Δ.Ε. Ιεράπετρας (Προμήθεια Υλικών)»

Ο Δήμαρχος Ιεράπετρας προκηρύσσει ανοικτό διαγωνισμό με σκοπό την εκτέλεση της προμήθειας με τίτλο «Συντήρηση - Αποκατάσταση Οδοστρωμάτων Δ.Ε. Ιεράπετρας (Προμήθεια Υλικών)».

Πρόσκληση για Συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Ιεράπετρας στις 31.10.2016

Σας προσκαλούμε, στις 31 Οκτωβρίου 2016, ημέρα Δευτέρα και ώρα 17.00 μ.μ., σε τακτική συνεδρίαση, στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου.

Διανομή προϊόντων στους δικαιούχους του προγράμματος ΤΕΒΑ

Το Γραφείο Κοινωνικής Πολιτικής και Ισότητας των δύο φύλλων του Δήμου Ιεράπετρας ενημερώνει τους δικαιούχους του προγράμματος ΤΕΒΑ ότι θα πραγματοποιείται διανομή προϊόντων στο χώρο του Κοινωνικού Παντοπωλείου.

Συνεδρίαση του Δ.Σ της Δημοτικής Κοινότητας Ιεράπετρας στις 27.10.2016

Σας προσκαλούμε σε έκτακτη συνεδρίαση στις 27.10.2016 ημέρα Πέμπτη και ώρα 09:00, που θα πραγματοποιηθεί στη μικρή αίθουσα συνεδριάσεων δίπλα στην αίθουσα θεάτρου «Μελίνα Μερκούρη» στον 1ο όροφο.