23 Ιανουαρίου, 2017

Ενημερωτικό πρόγραμμα στα σχολεία για τη γρίπη και το κοινό κρυολόγημα

Υλοποιείται την τρέχουσα περίοδο σχετικό ενημερωτικό πρόγραμμα σε δημοτικά σχολεία του δήμου για τη γρίπη, το κοινό κρυολόγημα και τις εποχιακές ιώσεις.

Συνεδρίαση Επιτροπής Ανάδειξης Αρχαιοτήτων στις 23.01.2017

Σας προσκαλούμε σε συνεδρίαση, στις 23 Ιανουαρίου 2017 ημέρα Δευτέρα και ώρα 12.00 πμ., στη μικρή αίθουσα, δίπλα στο θέατρο Μελίνα Μερκούρη που βρίσκεται στο 1o όροφο (Δημοκρατίας 31).

Συνεδρίαση Δ.Σ. της Σχολικής Επιτροπής Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης στις 23.01.2017

Σας προσκαλούμε σε τακτική συνεδρίαση του Διοικητικού Συμβουλίου του Ν.Π.Δ.Δ. «Σχολική Επιτροπή Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δήμου Ιεράπετρας την 23η του μηνός Ιανουαρίου έτους 2017 ημέρα Δευτέρα και ώρα 13.30.

Κυκλοφοριακές ρυθμίσεις στο κέντρο της πόλης λόγω εκτέλεσης εργασιών

Για όλη την εβδομάδα θα παραμείνει κλειστό το τμήμα της οδού Γιαννακού από το ύψος της πλατείας Ελ. Βενιζέλου (φαρμακείο Τυράκη) μέχρι την οδό Μ. Κοθρή λόγω εργασιών ανακατασκευής και κατασκευής νέων φρεατίων απορροής όμβριων υδάτων.