26 Ιανουαρίου, 2017

Ευχαριστήριο Κοινωνικού Παντοπωλείου στο Εργασιακό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

Ένα μεγάλο ευχαριστώ από το Κοινωνικό Παντοπωλείο του Δήμου Ιεράπετρας στην οργανωτική επιτροπή, στους αθλητές και τους φιλάθλους του 2ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Μπάσκετ.

Σε υπό εκτέλεση έργα της Δημοτικής Ενότητας Μακρύ Γιαλού ο Δήμαρχος Ιεράπετρας

Υπό εκτέλεση έργα ύδρευσης – άρδευσης στην Δημοτική Ενότητα Μακρύ Γιαλού επισκέφτηκε ο Δήμαρχος Ιεράπετρας, κ. Θεοδόσιος Καλαντζάκης την Τετάρτη 25 Ιανουαρίου.

Επίσκεψη Δημάρχου Ιεράπετρας στις υπηρεσίες της Δημοτικής Ενότητας Μακρύ Γιαλού

Τις υπηρεσίες της Δημοτικής Ενότητας Μακρύ Γιαλού στον Κουτσουρά επισκέφτηκε ο Δήμαρχος Ιεράπετρας, κ. Θεοδόσιος Καλαντζάκης, όπου και πραγματοποίησε συναντήσεις με τους εργαζομένους.

Πρόγραμμα Πρωτοβάθμιας Κοινωνικής και Νοσηλευτικής φροντίδας στον γενικό πληθυσμό

Στο πλαίσιο των δράσεων που υποστηρίζουν τα προγράμματα «Βοήθεια στο Σπίτι» του Δήμου Ιεράπετρας συνεχίζονται και το επόμενο διάστημα οι επισκέψεις Πρωτοβάθμιας Κοινωνικής και Νοσηλευτικής φροντίδας.