9 Φεβρουαρίου, 2017

Πρόσληψη με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου δύο (2) ατόμων

Ο Δήμος Ιεράπετρας ανακοινώνει την πρόσληψη με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου διάρκειας ενός (1) έτους συνολικά δύο (2) ατόμων ΣΟΧ 1/2017.

Εργασιακό Μπάσκετ Δήμου Ιεράπετρας: ένα πρωτάθλημα με κοινωνικό πρόσωπο

To κοινωνικό του πρόσωπο συνεχίζει να δείχνει για δεύτερη χρονιά στην Ιεράπετρα ο αθλητισμός και ειδικότερα το μπάσκετ μέσα από τη διοργάνωση του 2ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Μπάσκετ Δήμου Ιεράπετρας.

Ωράριο λειτουργίας στίβου στο Βουζουνεράκειο Στάδιο για την εξυπηρέτηση του κοινού

Από το Γραφείο Αθλητισμού του Δήμου Ιεράπετρας ανακοινώνεται το ωράριο λειτουργίας του στίβου (ταρτάν) για το κοινό στο Βουζουνεράκειο Στάδιο.

Σημαντικές Παρεμβάσεις στις Τοπικές Κοινότητες του Δήμου Ιεράπετρας

Μια σειρά από σημαντικές παρεμβάσεις και εργασίες εκτελούνται την τρέχουσα περίοδο στις Τοπικές Κοινότητες του Δήμου Ιεράπετρας.

Πρόσληψη με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου δύο (2) ατόμων

Ο Δήμος Ιεράπετρας ανακοινώνει την πρόσληψη με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου διάρκειας ενός (1) έτους συνολικά δύο (2) ατόμων ΣΟΧ 2/2017.