21 Φεβρουαρίου, 2017

Διανομή τροφίμων στους δικαιούχους του προγράμματος ΤΕΒΑ στον Δήμο Ιεράπετρας

Το Γραφείο Κοινωνικής Πολιτικής και Ισότητας των δύο φύλων του Δήμου Ιεράπετρας ενημερώνει τους δικαιούχους του προγράμματος ΤΕΒΑ ότι θα πραγματοποιηθεί διανομή προϊόντων στο χώρο του Κοινωνικού Παντοπωλείου του Δήμου Ιεράπετρας.

Αναλυτική Διακήρυξη για την εκμίσθωση του αναψυκτηρίου στο πευκοδάσος αναψυχής «Απηγανιάς» στον Κουτσουρά της Τοπικής Κοινότητας Σταυροχωρίου

Δημοπρασία για την εκμίσθωση του αναψυκτηρίου στο πευκοδάσος αναψυχής «Απηγανιάς» στον Κουτσουρά της Τοπικής Κοινότητας Σταυροχωρίου.

Συνεδρίαση της Σχολικής Επιτροπής Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης στις 23.02.2017

Σας προσκαλούμε σε συνεδρίαση την Πέμπτη 23 Φεβρουαρίου 2017 και ώρα 13:00 στην αίθουσα συνεδριάσεων, που βρίσκεται στον 1ο όροφο, δίπλα από την αίθουσα «Μελίνα Μερκούρη».

Πρόσκληση για συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής στις 21.02.2017

Καλείστε να προσέλθετε στη δημόσια κατεπείγουσα συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής που θα διεξαχθεί στο Δημοτικό Κατάστημα Δημοκρατίας 31 στην μικρή αίθουσα στον 1ο όροφο την 21η του μηνός Φεβρουαρίου έτους 2017, ημέρα Τρίτη και ώρα 8.30.

Συνεδρίαση του Δ.Σ της Δημοτικής Κοινότητας Ιεράπετρας στις 24.02.2017

Σας προσκαλούμε σε συνεδρίαση στις 24.02.2017 ημέρα Παρασκευή και ώρα 14:00, που θα πραγματοποιηθεί στη μικρή αίθουσα συνεδριάσεων δίπλα στην αίθουσα θεάτρου «Μελίνα Μερκούρη» στον 1ο όροφο.