24 Φεβρουαρίου, 2017

Καθησυχαστικός ο Αντιδήμαρχος Τεχνικών Υπηρεσιών για τις κυκλοφοριακές ρυθμίσεις – Καμία ειλημμένη απόφαση περί αλλαγών στην κυκλοφορία

Ο Αντιδήμαρχος Τεχνικών Υπηρεσιών του Δήμου Ιεράπετρας, κ. Μανός Λουτσέτης διαβεβαιώνει με δηλώσεις του για το ότι δεν υπάρχει καμία ειλημμένη απόφαση περί αλλαγών στις κυκλοφοριακές ρυθμίσεις του αστικού κέντρου της Ιεράπετρας.

Αποκριάτικες εκδηλώσεις στον Δήμο Ιεράπετρας

Ένα διασκεδαστικό πρόγραμμα με αποκριάτικες δραστηριότητες και δρώμενα περιμένει μικρούς και μεγάλους το τριήμερο της αποκριάς στην πόλη της Ιεράπετρας.

Η άμεση μετάβαση στο ΤΕΙ Κρήτης αποφασίστηκε κατά την έκτακτη συνάντηση στον Δήμο Ιεράπετρας

Η μετάβαση στο ΤΕΙ Κρήτης αποφασίστηκε κατά την έκτακτη συνάντηση της Επιτροπής Στήριξης του ΤΕΙ που πραγματοποιήθηκε το πρωί της Παρασκευής στον Δήμο Ιεράπετρας.