28 Μαρτίου, 2017

Let’s do it Greece!

Το Ν. Π. Δ. Δ. «ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ» ΔΗΜΟΥ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ σε συνεργασία με εθελοντικές ομάδες του Δήμου μας θα πραγματοποιήσει δράσεις περιβαλλοντικής ευαισθητοποίησης στην πόλη της Ιεράπετρας.

Συνεδρίαση Δ.Σ. της Σχολικής Επιτροπής Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης στις 31.03.2017

Σας προσκαλούμε σε τακτική συνεδρίαση του Διοικητικού Συμβουλίου του Ν.Π.Δ.Δ. «Σχολική Επιτροπή Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δήμου Ιεράπετρας την 31η του μηνός Μαρτίου έτους 2017 ημέρα Παρασκευή και ώρα 13.30.

Διανομή προϊόντων ΤΕΒΑ στον Δήμο Ιεράπετρας

Το Γραφείο Κοινωνικής Πολιτικής και Ισότητας των δύο φύλλων του Δήμου Ιεράπετρας, ενημερώνει τους δικαιούχους του προγράμματος ΤΕΒΑ ότι θα πραγματοποιηθεί διανομή προϊόντων στο χώρο του Κοινωνικού Παντοπωλείου.

Ανακοίνωση για πρόσληψη υδρονομέων με πλήρη και μερική απασχόληση

Ο Δήμος Ιεράπετρας πρόκειται να προσλάβει (27) είκοσι επτά υδρονομείς για τη Δημοτική Ενότητα Ιεράπετρας και την Δημοτική Ενότητα Μακρύ Γιαλού.