16 Μαΐου, 2017

Ομιλία από τον Διοικητή του Τμήματος Ασφαλείας Ιεράπετρας στο χώρο του Κ.Α.Π.Η.

Oμιλία από τον Διοικητή του Τμήματος Ασφαλείας Ιεράπετρας με θέμα «Ενημέρωση ατόμων Τρίτης Ηλικίας για προστασία από κλοπές και απάτες».

Συνεδρίαση Δ.Σ. της Σχολικής Επιτροπής Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης στις 19.05.2017

Σας προσκαλούμε σε τακτική συνεδρίαση του Διοικητικού Συμβουλίου του Ν.Π.Δ.Δ. «Σχολική Επιτροπή Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δήμου Ιεράπετρας την 19η του μηνός Μαΐου έτους 2017 ημέρα Παρασκευή και ώρα 13.30.

Στο Γυμνάσιο Κουτσουρά και το Λύκειο Μακρύ Γιαλού ο Δήμαρχος Ιεράπετρας με μαθητές του προγράμματος Junior Engineer Academy

To Γυμνάσιο Κουτσουρά και το Γενικό Λύκειο Μακρύ Γιαλού επισκέφτηκε το προηγούμενο διάστημα ο Δήμαρχος Ιεράπετρας, κ. Θεοδόσιος Καλαντζάκης στο πλαίσιο δραστηριοτήτων που πραγματοποιήθηκαν.