3 Ιουλίου, 2017

Στον Πρότυπο Βρεφονηπιακό Σταθμό Κεντριού ο Δήμαρχος Ιεράπετρας

Έναν από τους πιο σύγχρονους βρεφονηπιακούς σταθμούς του Δήμου Ιεράπετρας, τον βρεφονηπιακό σταθμό του Κεντριού επισκέφτηκε τις προηγούμενες ημέρες ο Δήμαρχος Ιεράπετρας.

Ενημέρωση για τους συμμετέχοντες στην δράση «Εναρμόνιση Οικογενειακής και Επαγγελματικής Ζωής » 2017 – 2018

«...Aναμένεται να ανακοινωθούν τα οριστικά αποτελέσματα για τις ωφελούμενες /νους της δράσης. ...». Ημερομηνίες εγγραφών για τους Παιδικούς Βρεφ/κούς Σταθμούς, ΚΔΑΠ και ΚΔΑΠ-ΜΕΑ του Ν.Π.Δ.Δ. «ΚΟΙΝΩ.ΠΟΛΙΤΙ.Α ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ»

Ημερίδα με θέμα Περιοχές NATURA 2000

Το Πανεπιστήμιο Κρήτης - Μουσείο Φυσικής Ιστορίας Κρήτης (ΜΦΙΚ) σε συνεργασία με τον Δήμο Ιεράπετρας, διοργανώνουν ημερίδα στην Ιεράπετρα, με θέμα: «Περιοχές NATURA 2000: Ευκαιρία ή εμπόδιο για την ανάπτυξη;