1 Σεπτεμβρίου, 2017

Πρόσκληση για συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής στις 05.09.2017

Καλείστε να προσέλθετε στη δημόσια συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής που θα διεξαχθεί στο Δημοτικό Κατάστημα Δημοκρατίας 31 στην μικρή αίθουσα στον 1ο όροφο την 5η του μηνός Σεπτεμβρίου έτους 2017, ημέρα Τρίτη και ώρα 8.30.

Ξεκινά η ανάπλαση δημοτικού ακινήτου στην Δημοτική Ενότητα Μακρύ Γιαλού για τη δημιουργία πλατείας

Τη σύμβαση για την εκτέλεση ενός σημαντικού έργου στη Δημοτική Ενότητα Μακρύ Γιαλού υπέγραψαν την Πέμπτη 31 Αυγούστου ο Δήμαρχος Ιεράπετρας, κ. Θεοδόσιος Καλαντζάκης και ο ανάδοχος εργολάβος του έργου.

Τα έργα στο επίκεντρο της συνάντησης Δημάρχου Ιεράπετρας και Ν.Ε. ΤΕΕ ΤΑΚ Λασιθίου

Οι προτεραιότητες του Δήμου Ιεράπετρας στον τομέα των έργων συζητήθηκαν κατά τη συνάντηση που πραγματοποιήθηκε στον Δήμο Ιεράπετρας με τη Νομαρχιακή Επιτροπή του ΤΕΕ –ΤΑΚ Λασιθίου.

Εγγραφές στο Εσπερινό Επαγγελματικό Λύκειο Ιεράπετρας

Το ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ Ιεράπετρας σας ενημερώνει ότι συνεχίζονται οι εγγραφές για το σχολικό έτος 2017-18, μέχρι 11 Σεπτεμβρίου.