14 Σεπτεμβρίου, 2017

Σε αρδευτικά έργα των Τοπικών Κοινοτήτων Μαλλών και Μύθων ο Δήμαρχος Ιεράπετρας

Τις Τοπικές Κοινότητες Μαλλών και Μύθων επισκέφτηκε ο Δήμαρχος Ιεράπετρας, κ. Θεοδόσιος Καλαντζάκης προκειμένου να επιθεωρήσει αρδευτικές εργασίες που εκτελούνται στις παραπάνω περιοχές.

Διαγωνισμός για την εκμίσθωση του σχολικού κυλικείου ΕΠΑΛ/Εσπερινού ΕΠΑΛ/ΙΕΚ Ιεράπετρας

Το Ν.Π.Δ.Δ. "Σχολική Επιτροπή Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης του Δήμου Ιεράπετρας" προκηρύσσει δημόσιο πλειοδοτικό διαγωνισμό με σφραγισμένες προσφορές για την εκμίσθωση του κυλικείου ΕΠΑΛ/Εσπερινού ΕΠΑΛ/ΙΕΚ Ιεράπετρας.

Διαγωνισμός για την εκμίσθωση του σχολικού κυλικείου 3ου Γυμνασίου Ιεράπετρας

Το Ν.Π.Δ.Δ. « Σχολική Επιτροπή Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης του Δήμου Ιεράπετρας προκηρύσσει δημόσιο πλειοδοτικό διαγωνισμό με σφραγισμένες προσφορές για την εκμίσθωση του κυλικείου του 3ου Γυμνασίου Ιεράπετρας.

«Πρέπει να σταματήσουμε την κοροϊδία της Κυβέρνησης απέναντι στους Λασιθιώτες»

Την έντονη αγανάκτησή του για τα προβλήματα που αντιμετωπίζει ο νομός Λασιθίου σε βασικούς τομείς εξέφρασε ο Δήμαρχος Ιεράπετρας, κατά τη σύσκεψη που πραγματοποιήθηκε στην Αντιπεριφέρεια Λασιθίου παρουσία του Περιφερειάρχη Κρήτης, κ. Σταύρου Αρναουτάκη.