21 Σεπτεμβρίου, 2017

Η θεατρική παράσταση «Ποιος σκότωσε τον Ουίλιαμ» την Κυριακή στο πλαίσιο του προγράμματος ΤΕΒΑ

Στο πλαίσιο υλοποίησης των συνοδευτικών μέτρων για τους δικαιούχους του προγράμματος ΤΕΒΑ θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 24/09/2017 στην αίθουσα θεάτρου Μελίνα Μερκούρη θεατρική παράσταση.

Διανομή προϊόντων του προγράμματος ΤΕΒΑ

Το Γραφείο Κοινωνικής Πολιτικής και Ισότητας των δύο φύλων του Δήμου Ιεράπετρας, ενημερώνει τους νέους δικαιούχους του προγράμματος ΤΕΒΑ, ότι θα πραγματοποιηθεί διανομή προϊόντων στο χώρο του Κοινωνικού Παντοπωλείου του Δήμου.

Θετική αλλά χωρίς χρονοδιάγραμμα για υλοποίηση έργων η επίσκεψη Σπίρτζη στην Ιεράπετρα

Θετική, παρά την έλλειψη δεσμεύσεων για χρονοδιαγράμματα υλοποίησης έργων, χαρακτήρισε την επίσκεψη του Υπουργού Υποδομών, κ. Χ. Σπίρτζη στον Δήμο Ιεράπετρας, ο Δήμαρχος κ. Θεοδόσιος Καλαντζάκης.

Συνεδρίαση της Σχολικής Επιτροπής Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης στις 25.09.2017

Σας προσκαλούμε σε συνεδρίαση την Δευτέρα 25 Σεπτεμβρίου 2017 και ώρα 13:00 στην αίθουσα συνεδριάσεων, που βρίσκεται στον 1ο όροφο, δίπλα από την αίθουσα «Μελίνα Μερκούρη».