3 Οκτωβρίου, 2017

Προκήρυξη συνοπτικού διαγωνισμού για την «Προμήθεια ανταλλακτικών Οχημάτων και Μηχανημάτων Έργων Δήμου Ιεράπετρας 2017»

Ο Δήμαρχος Ιεράπετρας προκηρύσσει συνοπτικό διαγωνισμό με σφραγισμένες προσφορές για την «Προμήθεια ανταλλακτικών Οχημάτων και Μηχανημάτων Έργων Δήμου Ιεράπετρας 2017»

Το Κοινωνικό Παντοπωλείο του Δήμου Ιεράπετρας ευχαριστεί τους χορηγούς του

Η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας ευχαριστεί θερμά τις επιχειρήσεις, τους συλλόγους, τους φορείς και τους πολίτες που ενίσχυσαν και στήριξαν με τις προσφορές τους το σημαντικό κοινωνικό έργο που καθημερινά επιτελεί.

Πρόσκληση σύγκλησης Επιτροπής Ποιότητας Ζωής στις 19.09.2017

Σας προσκαλώ να προσέλθετε στη δημόσια συνεδρίαση της Επιτροπής Ποιότητας Ζωής που θα γίνει στις 06.10.2017, ημέρα Παρασκευή και ώρα 12.00 στην αίθουσα συνεδριάσεων στον πρώτο όροφο του κτιρίου «Μελίνα Μερκούρη».

Ξεκινά η λειτουργία Ομάδας Γονέων από το Κέντρο Κοινότητας του Δήμου Ιεράπετρας

Από το Κέντρο Κοινότητας του Δήμου Ιεράπετρας ανακοινώνεται ότι πρόκειται να ξεκινήσει την τρέχουσα περίοδο η λειτουργία Ομάδας Γονέων.

Πρόσκληση για συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής στις 06.10.2017

Καλείστε να προσέλθετε στη δημόσια συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής που θα διεξαχθεί στο Δημοτικό Κατάστημα Δημοκρατίας 31 στην μικρή αίθουσα στον 1ο όροφο την 6η του μηνός Οκτωβρίου έτους 2017, ημέρα Παρασκευή και ώρα 8.30.