21 Νοεμβρίου, 2017

Συνοπτικός (πρόχειρος) Διαγωνισμός για την «Προμήθεια Ειδών Καθαριότητας και Ευπρεπισμού του Δήμου και των Νομικών του Προσώπων»

Ο Δήμαρχος Ιεράπετρας προκηρύσσει συνοπτικό (πρόχειρο) διαγωνισμό, για την ανάδειξη αναδόχου για την «Προμήθεια Ειδών Καθαριότητας και Ευπρεπισμού του Δήμου και των Νομικών του Προσώπων».

Ανοικτός Διαγωνισμός για την προμήθεια «Συντήρηση και λειτουργία Η/Μ εγκαταστάσεων άρδευσης Δ.Ε. Ιεράπετρας 2017 (προμήθεια ανταλλακτικών-εξοπλισμού)» και «Συντήρηση και λειτουργία Η/Μ εγκαταστάσεων άρδευσης Δ.Ε. Μ.Γιαλού 2017 (προμήθεια ανταλλακτικών-εξοπλισμού)»

Ο Δήμαρχος Ιεράπετρας προκηρύσσει Ανοικτό Διαγωνισμό με σκοπό την εκτέλεση της προμήθειας με τίτλο «Συντήρηση και λειτουργία Η/Μ εγκαταστάσεων άρδευσης Δ.Ε. Ιεράπετρας 2017 (προμήθεια ανταλλακτικών-εξοπλισμού)» και «Συντήρηση και λειτουργία Η/Μ εγκαταστάσεων άρδευσης Δ.Ε. Μ.Γιαλού 2017 (προμήθεια ανταλλακτικών-εξοπλισμού)».