8 Δεκεμβρίου, 2017

3ο Εργασιακό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

Μετά την επιτυχημένη διοργάνωση του 1ου και 2ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Μπάσκετ του Δήμου Ιεράπετρας, ξεκίνησαν οι προετοιμασίες έναρξης του 3ου Εργασιακού Πρωταθλήματος για το έτος 2017 – 2018

3η και τελευταία περιόδος υποβολών της Δράσης “Ενίσχυση της αυτοαπασχόλησης Πτυχιούχων τριτοβάθμιας εκπαίδευσης» (B’ κύκλος)

Λήγει η 3η και τελευταία περίοδος υποβολών για τη Δράση «Ενίσχυση της αυτοαπασχόλησης πτυχιούχων τριτοβάθμιας εκπαίδευσης» (Β' Κύκλος) της Ειδικής Γραμματείας ΕΠ ΕΤΠΑ & ΤΣ του Υπουργείου Οικονομίας και Ανάπτυξης στο πλαίσιο του ΕΠΑνΕΚ, ΕΣΠΑ 2014 - 2020.

Ευχαριστήριο στους χορηγούς του Κοινωνικού Παντοπωλείου

Η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας ευχαριστεί θερμά όσους ενίσχυσαν και στήριξαν με τις προσφορές το προηγούμενο διάστημα το σημαντικό κοινωνικό έργο που καθημερινά επιτελεί.

Συνεδρίαση Δ.Σ. Λιμενικού Ταμείου στις 08.12.2017

Σας προσκαλούμε σε τακτική συνεδρίαση, στις 08 Δεκεμβρίου 2017 ημέρα Παρασκευή και ώρα 13:00 μ.μ. στην νέα αίθουσα συνεδριάσεων, που βρίσκεται δίπλα στην αίθουσα «Μελίνα Μερκούρη» στον 1ο όροφο.