8 Ιανουαρίου, 2018

Ευχαριστήριο μηνός Δεκεμβρίου και εορτών 2017, στους χορηγούς του Κοινωνικού Παντοπωλείου του Δήμου Ιεράπετρας

To Κοινωνικό Παντοπωλείο, ευχαριστεί θερμά, τις επιχειρήσεις, τους συλλόγους, τους φορείς και τους πολίτες, για την στήριξη τους με τις προσφορές τους ,τον μήνα Δεκέμβριο, καθώς και κατά το διάστημα των Εορτών.

Διακήρυξη έργου «Αναβάθμιση χώρου εργοστασίου «ΜΙΝΩΣ» (Πάρκο εκθεσιακών και πολιτιστικών δραστηριοτήτων)»

Ο Δήμος Ιεράπετρας διακηρύσσει την με ανοιχτή διαδικασία επιλογή αναδόχου για την κατασκευή του έργου «Αναβάθμιση χώρου εργοστασίου «ΜΙΝΩΣ» (Πάρκο εκθεσιακών και πολιτιστικών δραστηριοτήτων)».

Πρόσκληση για συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής στις 10.01.2018

Καλείστε να προσέλθετε στη δημόσια συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής που θα διεξαχθεί στο Δημοτικό Κατάστημα Δημοκρατίας 31 στην μικρή αίθουσα στον 1ο όροφο την 10η του μηνός Ιανουαρίου έτους 2018, ημέρα Τετάρτη και ώρα 8.30.