2 Μαρτίου, 2018

Εργασίες διαμόρφωσης πρώην Δημαρχείου Ιεράπετρας

Υπογράφηκε στον Δήμο Ιεράπετρας μεταξύ του Δημάρχου, κ. Θεοδοσίου Καλαντζάκη και της εταιρείας «Ορέστης Λάππας, Ε.Δ.Ε.», παρουσία του Αντιδημάρχου Τεχνικών Υπηρεσιών κ.Εμμανουήλ Λουτσέτη η σύμβαση για την εκτέλεση του έργου «Διαμόρφωση Δημοτικών κτιρίων».

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για το Κ.Η.Φ.Η. Ιεράπετρας

Τo ΝΠΔΔ «ΚΟΙΝΩ.ΠΟΛΙΤΙ.Α» Ιεράπετρας προσκαλεί όλους τους ενδιαφερόμενους που επιθυμούν να εγγραφούν στο πρόγραμμα να καταθέσουν ΑΙΤΗΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ για κάλυψη των κενών θέσεων που έχουν προκύψει.

Νέα τουριστική επένδυση στην Τ.Κ. Αγίου Ιωάννη Ιεράπετρας

Συνάντηση πραγματοποιήθηκε σήμερα μεταξύ του Δημάρχου Ιεράπετρας , του νομίμου εκπροσώπου-Διευθύνοντα Συμβούλου κ. Μιχάλη Πεδιαδιτάκη και του οικονομικού Διευθυντή της εταιρείας ΣΤΕΛΛΑ ΠΟΛΑΡΙΣ (θυγατρική εταιρεία της εταιρείας TUI AG) κ. Μιχάλη Χλουβεράκη.

Επίσκεψη του Δημάρχου Ιεράπετρας στη Δημοτική Ενότητα του Μακρύ Γιαλού

Επίσκεψη σε σημαντικά έργα που υλοποιούνται στη Δ.Ε. του Μακρύ Γιαλού πραγματοποίησε εχθές το πρωί ο Δήμαρχος Ιεράπετρας κ. Θεοδόσιος Καλαντζάκης.