1 Οκτωβρίου, 2018

Προκήρυξη ανάθεσης μελέτης με τίτλο ΣΥΝΤΑΞΗ ΦΑΚΕΛΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΟΜΟΙΩΣΗ ΖΩΝΩΝ ΛΙΜΕΝΑ Δ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

Το Ν.Π.Δ.Δ. Λιμενικό Ταμείο Ιεράπετρας προκηρύσσει την ανάθεση της μελέτης με τίτλο: «ΣΥΝΤΑΞΗ ΦΑΚΕΛΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΟΜΟΙΩΣΗ ΖΩΝΩΝ ΛΙΜΕΝΑ Δ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ».

Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείου σε βιβλιοπωλεία της Ιεράπετρας

Η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, η Συντονίστρια Κική Χασάπη-Φρονιμάκη και το Προσωπικό της Δομής, ευχαριστoύν θερμά τα βιβλιοπωλεία της Ιεράπετρας.

Δήμαρχος Ιεράπετρας: «Ολοκληρώνεται το όραμά μας για μία μεγάλη πλατεία στην Ιεράπετρα»

Ο Δήμος Ιεράπετρας εξασφαλίζοντας χρηματοδοτήσεις από δύο διαφορετικές πηγές (Πράσινο Ταμείο και Περιφέρεια Κρήτης) προχωράει στη δεύτερη φάση του έργου ανάπλασης της Κεντρικής Πλατείας της Ιεράπετρας.