10 Σεπτεμβρίου, 2019

Ορισμός υπαλλήλων για την τήρηση πρακτικών Δημοτικού Συμβουλίου, Οικονομικής Επιτροπής και Ποιότητας Ζωής

Ο Δήμαρχος Ιεράπετρας έχοντας υπόψη:.......... αποφασίζουμε..........Ορίζουμε: α) για την τήρηση των πρακτικών του Δημοτικού Συμβουλίου....................... β) για την τήρηση των πρακτικών των συνεδριάσεων της Οικονομικής Επιτροπής.

Ορισμός Αντιδημάρχων ως μέλη Οικονομικής Επιτροπής και Επιτροπής Ποιότητας Ζωής

Ο Δήμαρχος Ιεράπετρας έχοντας υπόψη του:............................. αποφασίζουμε ον ορισμό των κάτωθι Αντιδημάρχων ως μέλη της Οικονομικής Επιτροπής και Ποιότητας Ζωής.

Ευχαριστήριο στους χορηγούς του Κοινωνικού Παντοπωλείου το μήνα Αύγουστο

Η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, η Συντονίστρια Κική Χασάπη-Φρονιμάκη και το Προσωπικό της Δομής, ευχαριστoύν θερμά για τις προσφορές, το μήνα Αύγουστο.

Αγιασμός στο Εσπερινό ΕΠΑ.Λ Ιεράπετρας για το νέο σχολικό έτος

Ο Διευθυντής και ο σύλλογος διδασκόντων του Εσπερινού ΕΠΑ.Λ Ιεράπετρας σας ενημερώνει ότι ο αγιασμός για το νέο σχολικό έτος θα πραγματοποιηθεί τη Τετάρτη 11 Σεπτεμβρίου στον αύλειο χώρο του σχολείου και ώρα 19:00μ.μ.