17 Σεπτεμβρίου, 2019

Πρόσκληση για την εργασία με τίτλο «Αμοιβή Τεχνικού Ασφαλείας»

Παρακαλούμε για την υποβολή της προσφοράς σας, για την εργασία με τίτλο «Αμοιβή Τεχνικού Ασφαλείας», με τη διαδικασία της απευθείας ανάθεσης και με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη, μόνο βάσει τιμής, προσφορά.

Κλειστό το δημοτικό στάδιο “Πέτρος Βουζουνεράκης” για εργασίες συντήρησης του φυσικού χλοοτάπητα

Από το Γραφείο Παιδείας, Δια Βίου Μάθησης, Πολιτισμού και Αθλητισμού του Δήμου Ιεράπετρας ενημερώνουμε ότι θα πραγματοποιηθούν εργασίες συντήρησης στο δημοτικό στάδιο "Πέτρος Βουζουνεράκης" την Πέμπτη 19/9/2019 και την Παρασκευή 20/9/2019.

Συνεδρίαση Δ.Σ. της Σχολικής Επιτροπής Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης στις 23.09.2019

Σας προσκαλούμε σε τακτική συνεδρίαση του Διοικητικού Συμβουλίου του Ν.Π.Δ.Δ. «Σχολική Επιτροπή Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δήμου Ιεράπετρας την 23η του μηνός Σεπτεμβρίου 2019 ημέρα Δευτέρα και ώρα 13.30 π.μ..