23 Σεπτεμβρίου, 2019

Συνεδρίαση Δ.Σ. Λιμενικού Ταμείου στις 27.09.2019

Σας προσκαλούμε σε τακτική συνεδρίαση, στις 27 Σεπτεμβρίου 2019 ημέρα Παρασκευή και ώρα 09:00 στην νέα αίθουσα συνεδριάσεων, που βρίσκεται δίπλα στην αίθουσα «Μελίνα Μερκούρη» στον 1ο όροφο.

Κλειστή η οδός Κόρακα σήμερα και αύριο 24.09.19

Η τεχνική υπηρεσία του Δήμου Ιεράπετρας ενημερώνει τους δημότες ότι για την αποπεράτωση εργασιών η οδός Κόρακα από το ύψος της Ομηρείας μέχρι τη Νικηφόρου Φωκά θα παραμείνει κλειστή σήμερα Δευτέρα 23/9 και αύριο Τρίτη 24/9.

Συνάντηση του Δημάρχου Ιεράπετρας με το Σύλλογο φίλων Αγίου Ιωάννη

Συνάντηση πραγματοποιήθηκε μεταξύ του Δημάρχου Ιεράπετρας, κ. Θεοδοσίου Καλαντζάκη και του προέδρου του συλλόγου «Φίλοι χωριού Αγίου Ιωάννη», κ. Νικόλαο Βουγιουκλή.

Συνάντηση Δημάρχου Ιεράπετρας με τον Αστυνομικό Διευθυντή

Με τον Αστυνομικό Διευθυντή Λασιθίου, κ. Εμμανουήλ Παπαδάκη συναντήθηκε το πρωί της Πέμπτης στο γραφείο του ο Δήμαρχος, κ. Θεοδόσιος Καλαντζάκης στα πλαίσια μιας ενημερωτικής συνάντησης.