25 Οκτωβρίου, 2019

Συνεδρίαση της Σχολικής Επιτροπής Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης στις 30.10.2019

Σας προσκαλούμε σε συνεδρίαση την Τετάρτη 30 Οκτωβρίου 2019 και ώρα 12:30 στην αίθουσα συνεδριάσεων, που βρίσκεται στον 1ο όροφο, δίπλα από την αίθουσα «Μελίνα Μερκούρη».

Πρόσκληση για τακτική συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Ιεράπετρας στις 30.10.2019

Σας προσκαλούμε, στις 30 Οκτωβρίου 2019, ημέρα Τετάρτη και ώρα 17.00 μ.μ., σε τακτική συνεδρίαση, στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου.

Διακήρυξη για την επιλογή αναδόχου κατασκευής του έργου «Επεμβάσεις στην ΤΚ Ρίζας Δήμου Ιεράπετρας»

Ο Δήμος Ιεράπετρας Διακηρύσσει ανοικτή διαδικασία για την επιλογή αναδόχου κατασκευής του έργου «Επεμβάσεις στην Τ.Κ Ρίζας Δήμου Ιεράπετρας».

Προχωρούν οι εργασίες στο κτίριο της Αρχαιολογικής Συλλογής Ιεράπετρας

Το κτίριο στο οποίο στεγάζεται η αρχαιολογική συλλογή Ιεράπετρας επισκέφθηκε ο Δήμαρχος Ιεράπετρας, κ. Θεοδόσιος Καλαντζάκης ώστε να παρακολουθήσει την πορεία των εργασιών που πραγματοποιούνται στο χώρο.