4 Δεκεμβρίου, 2019

Οδηγίες από τη Γενική Γραμματεία Πολιτικής Προστασίας για Πλημμύρες

Σας ενημερώνουμε ότι στο site της ΓΓΠΠ υπάρχουν αναρτημένες οδηγίες και σχέδιο αυτοπροστασίας καθώς και χρήσιμα τηλεοπτικά σπότς. Επισκεφτείτε το και περιηγηθείτε!!!

Οδηγίες από τη Γενική Γραμματεία Πολιτικής Προστασίας για Κατολισθήσεις / Καθιζήσεις

Καλαντζάκης – Αίτημα στήριξης σε όλους τους βουλευτές Κρήτης για το τμήμα Φυσικοθεραπείας

Στο πλαίσιο των συνολικών προσπαθειών της Δημοτικής Αρχής για την ανατροπή των εξελίξεων και τη λειτουργία του τμήματος φυσικοθεραπείας στην Ιεράπετρα, ο Δήμαρχος Ιεράπετρας κ. Θεοδόσιος Καλαντζάκης απηύθυνε στις 26/11/2019 επιστολές και στους 16 Βουλευτές της Κρήτης όλων των κομμάτων.

Βελτιωμένος και για το 2018 ο Ισολογισμός του Δήμου Ιεράπετρας

Στη συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου του Δήμου Ιεράπετρας, που πραγματοποιήθηκε την Τετάρτη 27 Νοεμβρίου 2019, παρουσιάστηκε και εγκρίθηκε ομόφωνα από τους παρόντες ο Ισολογισμός του οικονομικού έτους 2018 του Δήμου.

Συνεδρίαση Δ.Σ. Λιμενικού Ταμείου στις 09.12.2019

Σας προσκαλούμε σε τακτική συνεδρίαση, στις 09 Δεκεμβρίου 2019 ημέρα Δευτέρα και ώρα 09:00 στην νέα αίθουσα συνεδριάσεων, που βρίσκεται δίπλα στην αίθουσα «Μελίνα Μερκούρη» στον 1ο όροφο.