5 Δεκεμβρίου, 2019

Συνάντηση του Δημάρχου με τους Δημοτικούς Συμβούλους της παράταξης «Ιεράπετρα νέα πορεία»

Συνάντηση πραγματοποιήθηκε μεταξύ του Δημάρχου Ιεράπετρας κ. Θεοδοσίου Καλαντζάκη και των Δημοτικών Συμβούλων της παράταξης «Ιεράπετρα νέα πορεία» παρουσία και της προέδρου του ΝΠΔΔ ΚΟΙΝΩ.ΠΟΛΙΤΙ.Α κ. Μαρίας Σακαδάκη.

Ευχαριστήριο στους χορηγούς του Κοινωνικού Παντοπωλείου το μήνα Νοέμβριο

Η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, η Συντονίστρια Κική Χασάπη-Φρονιμάκη και το Προσωπικό της Δομής, ευχαριστoύν θερμά για τις προσφορές, το μήνα Νοέμβριο.

Ορισμός μελών στην πενταμελή επιτροπή παρακολούθησης του προγράμματος διαχείρισης αδέσποτων ζώων συντροφιάς σύμφωνα με την 271/27-11-2019 απόφαση Δημοτικού Συμβουλίου Ιεράπετρας.

Συνάντηση του Δημάρχου Ιεράπετρας με τον πρόεδρο της Κοινότητας Μύθων

Πραγματοποιήθηκε σήμερα στον Δήμο Ιεράπετρας συνάντηση του Δημάρχου Ιεράπετρας κ. Θεοδοσίου Καλαντζάκη με τον πρόεδρο της Κοινότητας Μύθων κ. Γεώργιο Ταυλάκη.

Συγχαρητήρια του Δημάρχου Ιεράπετρας για τους 4ους αγώνες motocross Νοτίου Ελλάδας

Το Δήμαρχο Ιεράπετρας επισκέφτηκαν ο πρόεδρος της Λέσχης Μοτοσυκλετιστών ΛΕ.Μ.Α.Ν. κ. Εμμανουήλ Σκύβαλος και ο αθλητής Motocross κ. Μάκης Τερζάκης για να ευχαριστήσουν το Δήμο για την πολλαπλή στήριξή του.