10 Αυγούστου, 2021

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΚΤΕΛΕΣΗΣ ΠΡΟΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥ (ΑΡΘΡΟ 10Α Ν.3861/2010)

Εκμισθώσεις αιγιαλών με δημοπρασία

Ο  Δήμος μας κατόπιν διενέργειας δημοπρασίας, εκμίσθωσε τα παρακάτω τμήματα αιγιαλού, το έτος 2021

Η Κοινότητα Καβουσίου πρωταγωνίστρια στην τουριστική ανάπτυξη τα επόμενα χρόνια

Προγραμματισμένη συνάντηση στο Δημαρχείο με τον Πρόεδρο, κ. Μιχαήλ Δερμιτζάκη και τα μέλη του Πολιτιστικού Συλλόγου Καβουσίου, πραγματοποίησε ο Δήμαρχος Ιεράπετρας, κ. Θεοδόσης Καλαντζάκης, παρουσία του Αντιδημάρχου, κ. Γεωργίου Ασπραδάκη, της Γενικής Γραμματέως του Δήμου, κας Θεοδώρας Χριστοδούλου και του Ειδικού Συνεργάτη και Πολιτικού Μηχανικού, κ. Σπύρου Λαποκωνσταντάκη.

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση σε τακτική διά περιφοράς συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής στις 13/08/2021.

Σας προσκαλούμε σε τακτική διά περιφοράς συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής Δήμου Ιεράπετρας στις 13/08/2021 ημέρα Παρασκευή και ώρα 09:00 για να συζητήσουμε τα παρακάτω θέματα:

Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείο για το μήνα Ιούλιο

Η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, ο Συντονιστής Δημήτριος Μιχελάρος και το Προσωπικό της Δομής,  ευχαριστούν θερμά τις επιχειρήσεις, τους συλλόγους, τους φορείς και τους πολίτες που ενίσχυσαν και στήριξαν με τις προσφορές τους, το μήνα  Ιούλιο, το κοινωνικό έργο που καθημερινά επιτελεί. Συγκεκριμένα: