27 Αυγούστου, 2021

Αποκατάσταση βατότητας περιφερειακής οδού Μουρνιών Δήμου Ιεράπετρας

Ο Δήμαρχος Ιεράπετρας, Προκηρύσσει συνοπτικό διαγωνισμό με σφραγισμένες προσφορές και κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά αποκλειστικά βάσει τιμής (χαμηλότερη τιμή) για την ανάδειξη αναδόχου κατασκευής του έργου «Αποκατάσταση βατότητας περιφερειακής οδού Μουρνιών Δήμου Ιεράπετρας» εκτιμώμενης αξίας 46774,19 Ευρώ (χωρίς ΦΠΑ).

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ για συνεδρίαση συμβουλίου Τοπικής Κοινότητας Μαλλών

Σας προσκαλούμε σε τακτική διά περιφοράς συνεδρίαση  που θα γίνει στο Γραφείο της  Κοινότητας  Μαλλών  του Δήμου Ιεράπετρας  στις  30  Αυγούστου  2021 ημέρα Δευτέρα  και ώρα 8:30:00   έως  10:30 π.μ., με θέματα ημερήσιας διάταξης τα παρακάτω: