10 Αυγούστου, 2022

ΚΑΛΑΝΤΖΑΚΗΣ: «ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ ΣΤΟΝ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟ – ΥΛΟΠΟΙΟΥΜΕ ΕΡΓΑ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΖΗΤΑΜΕ ΧΡΗΜΑΤΟΔΟΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΤΕΓΑΣΗ ΤΩΝ ΕΚΘΕΜΑΤΩΝ ΜΑΣ»

Την επιθυμία του για άμεσες θετικές εξελίξεις σε θέματα έργων πολιτισμού στο Δήμο Ιεράπετρας εξέφρασε ο Δήμαρχος Ιεράπετρας, κ. Θεοδόσιος Καλαντζάκης μετά την επίσκεψη της Υπουργού Πολιτισμού κ. Λίνας Μενδώνη στην Ιεράπετρα, που πραγματοποιήθηκε την  Παρασκευή 5 Αυγούστου.

Ευχαριστήριο στους  χορηγούς του Κοινωνικού Παντοπωλείου

Η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, ο Συντονιστής Δημήτριος Μιχελάρος και το Προσωπικό της Δομής,  ευχαριστούν θερμά τις επιχειρήσεις, τους συλλόγους, τους φορείς και τους πολίτες που ενίσχυσαν και στήριξαν με τις προσφορές τους, τους μήνες Ιούνιο -Ιούλιο, το κοινωνικό έργο που καθημερινά επιτελεί. Συγκεκριμένα:

Λειτουργία ΚΕΠ

Το ΚΕΠ Ιεράπετρας την την Τετάρτη 10/08/2022 θα λειτουργήσει εκτάκτως 08:00-15:00