16 Νοεμβρίου, 2022

Ο ΚΑΘΟΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥ  ΠΛΑΙΣΙΟΥ ΔΡΑΣΕΩΝ ΤΩΝ ΥΠΟ ΑΝΑΘΕΩΡΗΣΗΣ ΤΣΔΑ

Στο πλαίσιο, επικαιροποίησης και προσαρμογής στον εθνικό και περιφερειακό σχεδιασμό των Τοπικών Σχεδίων Διαχείρισης Στερεών Αποβλήτων (Τ.Σ.Δ.Α.) όλων των δήμων μελών του ΕΣΔΑΚ ,

Πρόσκληση σε κατεπείγουσα δια περιφοράς συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής

Σας προσκαλούμε σε κατεπείγουσα διά περιφοράς συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής Δήμου Ιεράπετρας στις 15/11/2022 ημέρα Τρίτη και ώρα 13:00 για τη συζήτηση και λήψη απόφασης στο παρακάτω θέμα :

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ :  Σ.Τ.Ο ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΔΗΜΟΥ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

Πραγματοποιήθηκε χθες, Δευτέρα 14 Νοεμβρίου 2022, στην αίθουσα του Δ.Σ το Συντονιστικό Τοπικό Όργανο Πολιτικής Προστασίας του Δήμου μας εν όψει της χειμερινής περιόδου 2022-2023.

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΔΙΕΥΘΗΝΣΗ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΑΡΔΕΥΣΗΣ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ

Η  Διεύθυνση Ύδρευσης  Άρδευσης  Αποχέτευσης του Δήμου Ιεράπετρας ενημερώνει ότι  σήμερα Τετάρτη 16/11/2022, λόγω έκτακτης βλάβης στο δίκτυο ύδρευσης  της ΄΄Κάτω Μεράς΄΄