21 Νοεμβρίου, 2022

Πρόσκληση σε τακτική δια περιφοράς συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής

Σας προσκαλούμε σε τακτική διά περιφοράς συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής Δήμου Ιεράπετρας στις 25/11/2022 ημέρα Παρασκευή και ώρα 10:00 για τη συζήτηση και λήψη αποφάσεων στα παρακάτω θέματα :

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ Δ.Σ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΤΑΜΕΙΟ ΔΗΜΟΥ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

Σας προσκαλούμε, σε τακτική δια περιφοράς συνεδρίαση, στις 23 Νοεμβρίου 2022, ημέρα Τετάρτη και ώρα 09:00 με θέμα:

Αγροτική οδοποιία Γδοχίων, Μύρτου & Καβουσίου, Δήμου Ιεράπετρας

Ο Δήμος Ιεράπετρας προκηρύσσει ανοιχτό διαγωνισμό (μέσω του Εθνικού Συστήματος Ηλεκτρονικών Δημοσίων Συμβάσεων) για την ανάθεση του υπόεργου «Αγροτική οδοποιία Γδοχίων, Μύρτου & Καβουσίου, Δήμου Ιεράπετρας» (CPV45233120-6  Έργα Οδοποιίας, κωδ. NUTS EL432) με προϋπολογισμό €403225,81 (χωρίς ΦΠΑ 24%).

Αγροτική οδοποιία ΔΕ Ιεράπετρας, Δήμου Ιεράπετρας

Ο Δήμος Ιεράπετρας προκηρύσσει ανοιχτό διαγωνισμό (μέσω του Εθνικού Συστήματος Ηλεκτρονικών Δημοσίων Συμβάσεων) για την ανάθεση του υπόεργου «Αγροτική οδοποιία ΔΕ Ιεράπετρας, Δήμου Ιεράπετρας» (CPV45233120-6  Έργα Οδοποιίας, κωδ. NUTS EL432) με προϋπολογισμό €403225,81 (χωρίς ΦΠΑ 24%).

ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΩΝ Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΡΓΑΤΕΣ ΓΗΣ.

Με τον Γ.Γ. Αποδήμου Ελληνισμού κ. Ιωάννη Χρυσουλάκη και Υπηρεσιακούς Παράγοντες του Υπουργείου Εξωτερικών συναντήθηκε ο Δήμαρχος Ιεράπετρας, κ. Θεοδόσης Καλαντζάκης, ο Πρόεδρος του Ενιαίου Αγροτικού Συλλόγου Ιεράπετρας, κ. Ιωάννης Γαϊτάνης και ο Πρόεδρος του Δημοτικού Συμβουλίου, κ. Βαγγέλης Μπινιχάκης.