Ανακοίνωση Επιτροπής Διαγωνισμού για το έργο “Ανέγερση 7ου Νηπιαγωγείου Ιεράπετρας”

Το Χαμόγελο του Παιδιού», ενόψει της νέας σχολικής χρονιάς, προσκαλεί φίλους και υποστηρικτές να επισκεφτούν
Η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, ο Συντονιστής Δημήτριος Μιχελάρος
Ο Πρόεδρος της Δημοτικής Επιτροπής Υγείας  Δήμου Ιεράπετρας
Από το Τμήμα  Προαγωγής της Δημόσιας Υγείας, Παιδείας, Δια Βίου Μάθησης,   και Αθλητισμού του Δήμου Ιεράπετρας ενημερώνουμε

ΕΛΛΗΝΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
Π.Ε. ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΔΗΜΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ

για το έργο:

«ΑΝΕΓΕΡΣΗ 7ΟΥ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟΥ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ»

[dropcap]Σ[/dropcap]τη δημοπρασία που έγινε σήμερα Τρίτη 04.07.2017 και αφορούσε στο έργο «ΑΝΕΓΕΡΣΗ 7ΟΥ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟΥ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ» η κατάταξη των διαγωνιζομένων διαμορφώθηκε όπως φαίνεται στον παρακάτω πίνακα:

α/αΕταιρείαΜέσο ποσοστό έκπτωσης (%)
1ΜΑΡΜΙΤΕΛ ΑΕ56,62
2Λ.Μ.Ν. ΑΤΕΕ56,07