Ευχαριστήριο Δήμου για συμμετοχή στην εκδήλωση για την Κακοποίηση της Γυναίκας

Το Χαμόγελο του Παιδιού», ενόψει της νέας σχολικής χρονιάς, προσκαλεί φίλους και υποστηρικτές να επισκεφτούν
Η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, ο Συντονιστής Δημήτριος Μιχελάρος
Ο Πρόεδρος της Δημοτικής Επιτροπής Υγείας  Δήμου Ιεράπετρας
Από το Τμήμα  Προαγωγής της Δημόσιας Υγείας, Παιδείας, Δια Βίου Μάθησης,   και Αθλητισμού του Δήμου Ιεράπετρας ενημερώνουμε

Ευχαριστήριο Δήμου για συμμετοχή στην εκδήλωση για την Κακοποίηση της Γυναίκας

ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ

[dropcap]Ο[/dropcap] Δήμος Ιεράπετρας ευχαριστεί θερμά τον «Σύνδεσμο Μελών Γυναικείων Σωματείων Ηρακλείου και Ν. Ηρακλείου» και το «Δικηγορικό Σύλλογο Λασιθίου» για τη συμμετοχή τους σε εκδήλωση για την Κακοποίηση της Γυναίκας. Η εκδήλωση που είχε ενημερωτικό χαρακτήρα, πραγματοποιήθηκε στην Αίθουσα Μελίνα Μερκούρη την Τετάρτη 29 Νοεμβρίου 2017 και διοργανώθηκε από το Κέντρο Κοινότητας Δήμου Ιεράπετρας.