Δελτίο τύπου κάλυψης τρέχουσων αναγκών του Κοινωνικού Παντοπωλείου

Σας προσκαλούμε στις 22/05/2024, ημέρα Τετάρτη και ώρα 13:00 σε τακτική συνεδρίαση της Δημοτικής Επιτροπής
19 Μαΐου, μια ιστορική και σημαντική μέρα για ολόκληρο τον Ελληνισμό απανταχού της γης.
Ο Οργανισμός «Το Χαμόγελο του Παιδιού»  σε συνεργασία με την 7η Υγειονομική Περιφέρεια Κρήτης, τον Ιατρικό
Σας προσκαλούμε στις 21/5/2024, ημέρα Τρίτηκαι ώρα 13:30 σε τακτική συνεδρίαση της
Γνωστοποίηση εκλογικών τμημάτων και καταστημάτων ψηφοφορίας για την ανάδειξη των μελών του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου της 9ης Ιουνίου 2024

Δελτίο τύπου κάλυψης τρέχουσων αναγκών του Κοινωνικού Παντοπωλείου

24.2.2022

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

Το  Κοινωνικό Παντοπωλείο του Δήμου μας   χρειάζεται την συνδρομή πολιτών συνεταιρισμών  και επιχειρήσεων προκειμένου να καλύψει ανάγκες σε ΟΠΩΡΟΚΗΠΕΥΤΙΚΑ για το μήνα Μάρτη. Οι Δωρεές θα γίνονται  καθημερινά δεκτές   από Δευτέρα έως Παρασκευή στο  χώρο της Δομής Νικηφόρου Φωκά 20 .Για πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνήσετε στο 28420-89707.Πιστεύουμε ότι θα σταθείτε δίπλα μας και σας ευχαριστούμε εκ των προτέρων.

Ο  Συντονιστής
του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δημήτριος Μιχελάρος