Δελτίο τύπου κάλυψης τρέχουσων αναγκών του Κοινωνικού Παντοπωλείου

Αναλύσεις νερού ύδρευσης
Ολοήμερη «Μουσική Εκδήλωση  στην Άμμο» για Νέους και ‘’Nέους ‘’ Από τις 17:00 μέχρι όπου πάει….
Ανακοινώνουμε ότι  η θεατρική παράσταση«Δείπνο Ηλιθίων» που ήταν προγραμματισμένη να πραγματοποιηθεί
Η  Διεύθυνση Ύδρευσης  Άρδευσης  Αποχέτευσης του Δήμου Ιεράπετρας ενημερώνει ότι λόγω βλάβης  στον κεντρικό

Δελτίο τύπου κάλυψης τρέχουσων αναγκών του Κοινωνικού Παντοπωλείου

24.2.2022

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

Το  Κοινωνικό Παντοπωλείο του Δήμου μας   χρειάζεται την συνδρομή πολιτών συνεταιρισμών  και επιχειρήσεων προκειμένου να καλύψει ανάγκες σε ΟΠΩΡΟΚΗΠΕΥΤΙΚΑ για το μήνα Μάρτη. Οι Δωρεές θα γίνονται  καθημερινά δεκτές   από Δευτέρα έως Παρασκευή στο  χώρο της Δομής Νικηφόρου Φωκά 20 .Για πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνήσετε στο 28420-89707.Πιστεύουμε ότι θα σταθείτε δίπλα μας και σας ευχαριστούμε εκ των προτέρων.

Ο  Συντονιστής
του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δημήτριος Μιχελάρος