Αναλύσεις νερού ύδρευσης
Ολοήμερη «Μουσική Εκδήλωση  στην Άμμο» για Νέους και ‘’Nέους ‘’ Από τις 17:00 μέχρι όπου πάει….
Ανακοινώνουμε ότι  η θεατρική παράσταση«Δείπνο Ηλιθίων» που ήταν προγραμματισμένη να πραγματοποιηθεί
Η  Διεύθυνση Ύδρευσης  Άρδευσης  Αποχέτευσης του Δήμου Ιεράπετρας ενημερώνει ότι λόγω βλάβης  στον κεντρικό

Δωρεάν Διαδικτυακό Σεμινάριο με θέμα την Oστεοπόρωση

O Σύλλογος Σκελετικής Υγείας Πεταλούδα με τη Συνεργασία του Ελληνικού Διαδημοτικού Δικτύου Υγιών Πόλεων   μέλος του οποίου αποτελεί και ο Δήμος Ιεράπετρας,    διοργανώνουν Δωρεάν Διαδικτυακό  Σεμινάριο – ανοιχτή συζήτηση για την οστεπόρωση, όπου οι ασθενείς θα έχουν την ευκαιρία να υποβάλουν  ελεύθερα ερωτήσεις   για   οτιδήποτε  τους απασχολεί σχετικά με τη νόσο.

Το σεμινάριο θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 12 Μαΐου 2021, ώρες: 18:00 – 20:00

Για να δηλώσουν συμμετοχή οι δημότες θα πρέπει να στείλουν  email στο info@osteocare.gr   δηλώνοντας το ονοματεπώνυμό τους, ένα τηλέφωνο επικοινωνίας και το email τους καθώς υπάρχει περιορισμός στις συμμετοχές.
Λίγες ημέρες πριν το σεμινάριο θα  σταλεί το link για να το παρακολουθήσουν οι ενδιαφερόμενοι δημότες.

Επισυνάπτεται το πρόγραμμα του σεμιναρίου.

Η ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΑΚΗ