ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΔΙΕΥΘΗΝΣΗ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΑΡΔΕΥΣΗΣ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ

Σας προσκαλούμε στις 22/05/2024, ημέρα Τετάρτη και ώρα 13:00 σε τακτική συνεδρίαση της Δημοτικής Επιτροπής
19 Μαΐου, μια ιστορική και σημαντική μέρα για ολόκληρο τον Ελληνισμό απανταχού της γης.
Ο Οργανισμός «Το Χαμόγελο του Παιδιού»  σε συνεργασία με την 7η Υγειονομική Περιφέρεια Κρήτης, τον Ιατρικό
Σας προσκαλούμε στις 21/5/2024, ημέρα Τρίτηκαι ώρα 13:30 σε τακτική συνεδρίαση της
Γνωστοποίηση εκλογικών τμημάτων και καταστημάτων ψηφοφορίας για την ανάδειξη των μελών του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου της 9ης Ιουνίου 2024

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΔΙΕΥΘΗΝΣΗ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΑΡΔΕΥΣΗΣ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ

ΔΙΕΥΘΗΝΣΗ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΑΡΔΕΥΣΗΣ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

Η  Διεύθυνση Ύδρευσης  Άρδευσης  Αποχέτευσης του Δήμου Ιεράπετρας ενημερώνει ότι  σήμερα Τετάρτη  26/04/2023, λόγω έκτακτης βλάβης στο δίκτυο ύδρευσης  της  «Πάνω Μεράς », θα διακοπεί η υδροδότηση στην εν λόγο  περιοχή.

Η υδροδότηση θα αποκατασταθεί εντός της ημέρας

Ευχαριστούμε για την κατανόηση.

Ο Αντιδήμαρχος

Κωνσταντίνος Αστροπεκάκης