Εργασίες τσιμεντόστρωσης σε δρόμο στο Στόμιο Ιεράπετρας

Απολογισμός Εσόδων - Εξόδων Ιανουαρίου 2024
Οι προετοιμασίες για το Γεραπετρίτικο Καρναβάλι και τις αποκριάτικες εκδηλώσεις στο Δήμο Ιεράπετρας συνεχίζονται!
Η Ελληνική Στατιστική Αρχή (ΕΛ.ΣΤΑΤ.) κατά το χρονικό διάστημα Ιανουαρίου - Μαρτίου 2024
Δήλωση Δημάρχου Ιεράπετρας κ. Εμμανουήλ Φραγκούλη για το παραλιακό μέτωπο: «Μετά από  συντονισμένη

Εργασίες τσιμεντόστρωσης σε δρόμο στο Στόμιο Ιεράπετρας

ΔΗΜΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΥΠΟΥ

8-2-2024

Η Τεχνική Υπηρεσία Δήμου Ιεράπετρας και ο αρμόδιος αντιδήμαρχος ενημερώνουν  ότι ο δρόμος που οδηγεί προς το Δημοπρατήριο «Αγροπηγή», στην περιοχή  Στόμιο, θα παραμείνει κλειστός την Παρασκευή 9  και το Σάββατο 10 Φεβρουαρίου έως το μεσημέρι, λόγω εργασιών τσιμεντόστρωσης.

Ο αντιδήμαρχος Τεχνικών Υπηρεσιών

Εμμανουήλ Τζώρτζης