Ευχαριστήριο στους χορηγούς του Κοινωνικού Παντοπωλείου

Αναλύσεις νερού ύδρευσης
Ολοήμερη «Μουσική Εκδήλωση  στην Άμμο» για Νέους και ‘’Nέους ‘’ Από τις 17:00 μέχρι όπου πάει….
Ανακοινώνουμε ότι  η θεατρική παράσταση«Δείπνο Ηλιθίων» που ήταν προγραμματισμένη να πραγματοποιηθεί
Η  Διεύθυνση Ύδρευσης  Άρδευσης  Αποχέτευσης του Δήμου Ιεράπετρας ενημερώνει ότι λόγω βλάβης  στον κεντρικό

Ευχαριστήριο στους χορηγούς του Κοινωνικού Παντοπωλείου

ΜΗΝΑΣ: ΟΚΤΩΒΡΙΟΣ 2020

Η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, ο Συντονιστής Δημήτρης Μιχελάρος και το Προσωπικό της Δομής, ευχαριστούν θερμά τις επιχειρήσεις, τους συλλόγους, τους φορείς και τους πολίτες που ενίσχυσαν και στήριξαν με τις προσφορές τους, το μήνα Οκτώβριο, το κοινωνικό έργο που καθημερινά επιτελεί. Συγκεκριμένα:

• Την ομάδα ποδοσφαίρου του ΟΦΙ Ιεράπετρας για την διάθεση τροφίμων.
  • Το Αρτοποιείο Κτιστάκη.
  • Το Αρτοποιείο Χατζηιωάννου.
  • Τους πολίτες: Κάραλη Μαριάνθη, Πλεξουσάκη Ελένη , καθώς και όλους όσοι επέλεξαν να διατηρήσουν την ανωνυμία τους.
    Ο Συντονιστής
    Δήμητρης Μιχελάρος