Ευχαριστήριο στους χορηγούς του Κοινωνικού Παντοπωλείου

Σας προσκαλούμε στις 22/05/2024, ημέρα Τετάρτη και ώρα 13:00 σε τακτική συνεδρίαση της Δημοτικής Επιτροπής
19 Μαΐου, μια ιστορική και σημαντική μέρα για ολόκληρο τον Ελληνισμό απανταχού της γης.
Ο Οργανισμός «Το Χαμόγελο του Παιδιού»  σε συνεργασία με την 7η Υγειονομική Περιφέρεια Κρήτης, τον Ιατρικό
Σας προσκαλούμε στις 21/5/2024, ημέρα Τρίτηκαι ώρα 13:30 σε τακτική συνεδρίαση της
Γνωστοποίηση εκλογικών τμημάτων και καταστημάτων ψηφοφορίας για την ανάδειξη των μελών του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου της 9ης Ιουνίου 2024

Ευχαριστήριο στους χορηγούς του Κοινωνικού Παντοπωλείου

ΜΗΝΑΣ: ΟΚΤΩΒΡΙΟΣ 2020

Η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, ο Συντονιστής Δημήτρης Μιχελάρος και το Προσωπικό της Δομής, ευχαριστούν θερμά τις επιχειρήσεις, τους συλλόγους, τους φορείς και τους πολίτες που ενίσχυσαν και στήριξαν με τις προσφορές τους, το μήνα Οκτώβριο, το κοινωνικό έργο που καθημερινά επιτελεί. Συγκεκριμένα:

• Την ομάδα ποδοσφαίρου του ΟΦΙ Ιεράπετρας για την διάθεση τροφίμων.
  • Το Αρτοποιείο Κτιστάκη.
  • Το Αρτοποιείο Χατζηιωάννου.
  • Τους πολίτες: Κάραλη Μαριάνθη, Πλεξουσάκη Ελένη , καθώς και όλους όσοι επέλεξαν να διατηρήσουν την ανωνυμία τους.
    Ο Συντονιστής
    Δήμητρης Μιχελάρος