Ευχαριστήριο στους χορηγούς του Κοινωνικού Παντοπωλείου

Σας προσκαλούμε στις 22/05/2024, ημέρα Τετάρτη και ώρα 13:00 σε τακτική συνεδρίαση της Δημοτικής Επιτροπής
19 Μαΐου, μια ιστορική και σημαντική μέρα για ολόκληρο τον Ελληνισμό απανταχού της γης.
Ο Οργανισμός «Το Χαμόγελο του Παιδιού»  σε συνεργασία με την 7η Υγειονομική Περιφέρεια Κρήτης, τον Ιατρικό
Σας προσκαλούμε στις 21/5/2024, ημέρα Τρίτηκαι ώρα 13:30 σε τακτική συνεδρίαση της
Γνωστοποίηση εκλογικών τμημάτων και καταστημάτων ψηφοφορίας για την ανάδειξη των μελών του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου της 9ης Ιουνίου 2024

Ευχαριστήριο στους χορηγούς του Κοινωνικού Παντοπωλείου

ΜΗΝΑΣ: ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ 2022

Ευχαριστήριο στους  χορηγούς του Κοινωνικού Παντοπωλείου

Η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, ο Συντονιστής Δημήτριος Μιχελάρος και το Προσωπικό της Δομής,  ευχαριστούν θερμά τις επιχειρήσεις, τους συλλόγους, τους φορείς και τους πολίτες που ενίσχυσαν και στήριξαν με τις προσφορές τους, το μήνα  Φεβρουάριο, το κοινωνικό έργο που καθημερινά επιτελεί. Συγκεκριμένα:

-Το Παράρτημα <ΚΕΘΕΑ> Ιεράπετρας για την δωρεά τροφίμων.

– Το Αρτοποιείο  <ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ>.

-Το  Σούπερ Μάρκετ <LIDL>(κουτί προσφοράς).

-Την  Σταυρούλα Κιουρανάκη για την δωρεά της στη Δομή εις μνήμην της Καλλιόπης Κιουρανάκη.

Τους πολίτες:     Γιανναδάκη  Μανώλη, Jurgen Shrauz, Κρουσανιωτάκη Μύρο, Χαραλαμπάκη Νεκταρία.

Ο Συντονιστής

του Κοινωνικού Παντοπωλείου