Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείο για το μήνα Ιούλιο

Σας προσκαλούμε στις 22/05/2024, ημέρα Τετάρτη και ώρα 13:00 σε τακτική συνεδρίαση της Δημοτικής Επιτροπής
19 Μαΐου, μια ιστορική και σημαντική μέρα για ολόκληρο τον Ελληνισμό απανταχού της γης.
Ο Οργανισμός «Το Χαμόγελο του Παιδιού»  σε συνεργασία με την 7η Υγειονομική Περιφέρεια Κρήτης, τον Ιατρικό
Σας προσκαλούμε στις 21/5/2024, ημέρα Τρίτηκαι ώρα 13:30 σε τακτική συνεδρίαση της
Γνωστοποίηση εκλογικών τμημάτων και καταστημάτων ψηφοφορίας για την ανάδειξη των μελών του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου της 9ης Ιουνίου 2024

9.8.2021

ΜΗΝΑΣ: ΙΟΥΛΙΟΣ 2021

Η Επιτροπή Διαχείρισης του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Ιεράπετρας, ο Συντονιστής Δημήτριος Μιχελάρος και το Προσωπικό της Δομής,  ευχαριστούν θερμά τις επιχειρήσεις, τους συλλόγους, τους φορείς και τους πολίτες που ενίσχυσαν και στήριξαν με τις προσφορές τους, το μήνα  Ιούλιο, το κοινωνικό έργο που καθημερινά επιτελεί. Συγκεκριμένα:

–  Το 2ο Γενικό Λύκειο Ιεράπετρας ,τμήμα  Α4 για την προσφορά τροφίμων μακράς διάρκειας.

– Το Αρτοποιείο ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ για την προσφορά του σε ψωμί.

–  Το σούπερ μάρκετ LIDL  κουτί προσφοράς.

Τους πολίτες:  Jurgen Shrauz,Ψαρουδάκη Μιχάλη  καθώς και όλους όσοι επέλεξαν να διατηρήσουν την ανωνυμία τους.

Ο  Συντονιστής
του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δημήτριος Μιχελάρος