Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείου στην Άτυπη Ομάδα Αλλοδαπών Φίλων της Ελληνικής Γλώσσας

Αναλύσεις νερού ύδρευσης
Ολοήμερη «Μουσική Εκδήλωση  στην Άμμο» για Νέους και ‘’Nέους ‘’ Από τις 17:00 μέχρι όπου πάει….
Ανακοινώνουμε ότι  η θεατρική παράσταση«Δείπνο Ηλιθίων» που ήταν προγραμματισμένη να πραγματοποιηθεί
Η  Διεύθυνση Ύδρευσης  Άρδευσης  Αποχέτευσης του Δήμου Ιεράπετρας ενημερώνει ότι λόγω βλάβης  στον κεντρικό

21.12.2021

Το Χριστουγεννιάτικο Δέντρο του Κοινωνικού Παντοπωλείου του Δήμου μας γέμισε και φέτος με πολλά δώρα!!Ο Συντονιστής Δημήτριος Μιχελάρος και το Προσωπικό  ευχαριστούμε από καρδιάς την Άτυπη Ομάδα Φίλων Ελληνικής Γλώσσας, κατοίκων  των Δήμων Ιεράπετρας και Αγίου Νικόλαου με συντονιστή το φιλόλογο Μανώλη Πετάση που και φέτος μας παραδώσατε τα δώρα για τους μικρούς μας ωφελούμενους. Η πράξη σας αυτή θα χαρίσει πολλά παιδικά χαμόγελα και θα κάνει χαρούμενους τους μικρούς μας φίλους! Σας ευχαριστούμε ιδιαίτερα για την τόσο σπουδαία προσφορά σας τις δύσκολες μέρες που διανύουμε.