Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείου στην Άτυπη Ομάδα Αλλοδαπών Φίλων της Ελληνικής Γλώσσας

Σας προσκαλούμε στις 22/05/2024, ημέρα Τετάρτη και ώρα 13:00 σε τακτική συνεδρίαση της Δημοτικής Επιτροπής
19 Μαΐου, μια ιστορική και σημαντική μέρα για ολόκληρο τον Ελληνισμό απανταχού της γης.
Ο Οργανισμός «Το Χαμόγελο του Παιδιού»  σε συνεργασία με την 7η Υγειονομική Περιφέρεια Κρήτης, τον Ιατρικό
Σας προσκαλούμε στις 21/5/2024, ημέρα Τρίτηκαι ώρα 13:30 σε τακτική συνεδρίαση της
Γνωστοποίηση εκλογικών τμημάτων και καταστημάτων ψηφοφορίας για την ανάδειξη των μελών του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου της 9ης Ιουνίου 2024

21.12.2021

Το Χριστουγεννιάτικο Δέντρο του Κοινωνικού Παντοπωλείου του Δήμου μας γέμισε και φέτος με πολλά δώρα!!Ο Συντονιστής Δημήτριος Μιχελάρος και το Προσωπικό  ευχαριστούμε από καρδιάς την Άτυπη Ομάδα Φίλων Ελληνικής Γλώσσας, κατοίκων  των Δήμων Ιεράπετρας και Αγίου Νικόλαου με συντονιστή το φιλόλογο Μανώλη Πετάση που και φέτος μας παραδώσατε τα δώρα για τους μικρούς μας ωφελούμενους. Η πράξη σας αυτή θα χαρίσει πολλά παιδικά χαμόγελα και θα κάνει χαρούμενους τους μικρούς μας φίλους! Σας ευχαριστούμε ιδιαίτερα για την τόσο σπουδαία προσφορά σας τις δύσκολες μέρες που διανύουμε.