Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείου

Σας προσκαλούμε στις 22/05/2024, ημέρα Τετάρτη και ώρα 13:00 σε τακτική συνεδρίαση της Δημοτικής Επιτροπής
19 Μαΐου, μια ιστορική και σημαντική μέρα για ολόκληρο τον Ελληνισμό απανταχού της γης.
Ο Οργανισμός «Το Χαμόγελο του Παιδιού»  σε συνεργασία με την 7η Υγειονομική Περιφέρεια Κρήτης, τον Ιατρικό
Σας προσκαλούμε στις 21/5/2024, ημέρα Τρίτηκαι ώρα 13:30 σε τακτική συνεδρίαση της
Γνωστοποίηση εκλογικών τμημάτων και καταστημάτων ψηφοφορίας για την ανάδειξη των μελών του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου της 9ης Ιουνίου 2024

7.06.2022

Ευχαριστήριο του Κοινωνικού Παντοπωλείου

Ο Συντονιστής Δημήτριος Μιχελάρος  , τα μέλη της Διαχειριστικής Επιτροπής και το Προσωπικό του Κοινωνικού Παντοπωλείου  ευχαριστούν το τμήμα Προαγωγής της Δημόσιας Υγείας , Παιδείας , Δια βίου Μάθησης και Αθλητισμού του Δήμου Ιεράπετρας  για την δράση που πραγματοποιήθηκε στο χώρο της Δομής του Κοινωνικού Παντοπωλείου στις 2 και 3 Ιουνίου  και αφορούσε την ενημέρωση και μέτρηση για τον ΣΑΚΧΑΡΩΔΗ ΔΙΑΒΗΤΗ και ΑΡΤΗΡΙΑΚΗ ΠΙΕΣΗ στους ωφελούμενους της Δομής και τους ωφελούμενους του ΤΕΒΑ. Η ενημέρωση και πρόληψη σε θέματα υγείας  είναι πρωτίστης σημασίας  και εμείς σαν  Δομή του Δήμου Θα κάνουμε το καλύτερο ώστε η δυνατότητα αυτή να δίνεται σε καθημερινή βάση στους ωφελούμενους μας.

Ο Συντονιστής
του Κοινωνικού Παντοπωλείου